O MNIE

Nazywam się Joanna Cieślak-Ospalska. Lubię o sobie mówić, że jestem zwierzęciem medialnym. Głównie dlatego, że od kilkunastu lat pracuję z mediami (jako PRowiec i konsultant) oraz dla mediów. Głównie tych mówionych. W radiu robiłam prawie wszystko – biegałam z mikrofonem, prowadziłam audycje, byłam didżejem, kierowałam zespołami dziennikarzy i prezenterów dwóch lokalnych rozgłośni – Radia ZET Gold w Toruniu i Radia PLUS w Bydgoszczy. W obu koordynowałam działania promocyjne w eterze.

 

Doświadczenie z zakresu public relations zaczęłam zdobywać jeszcze na studiach, pracując m.in. w Torfarm S.A. (obecnie NEUCA). Zajmuję się strategiami komunikacyjnymi i wizerunkowymi firm. Prowadzę szkolenia, warsztaty i konferencje.

Konsultuję, doradzam i pomagam.

 

Interesują mnie wszelkie zagadnienia związane z kreowaniem marki osobistej (personal branding), jej komunikowaniem (aktywną obecnością w mediach tradycyjnych i społecznościowych oraz w przestrzeni publicznej).

Jestem przekonana, że w świecie, w którym marki stają się najcenniejszymi składnikami firm, świadome i konsekwentne budowanie wizerunku musi być nieodzownym elementem biznesowej strategii. Ta prawda znajduje zastosowanie również w odniesieniu do tzw. marek osobistych – świadomość, że każdy z nas jest marką, jest kluczowa dla rozwoju kariery.

Nałogowo czytam blogi. I oczywiście sama piszę. Na positivemind.pl, poruszam tematy związane z personal brandingiem, mediami, public relations, wystąpieniami publicznymi, biznesem, blogowaniem, organizacją pracy oraz równowagą między życiem zawodowym i prywatnym. Uwielbiam przedsiębiorczych i pełnych pasji ludzi, dlatego chętnie przedstawiam ich na łamach tego bloga.

 

Jestem także pomysłodawczynią i organizatorką spotkań mentorskich Z biznesem mi do twarzy. To projekt promujący przedsiębiorczość wśród kobiet. Więcej na ten temat w zakładce Z biznesem mi do twarzy.

SPOTKASZ MNIE RÓWNIEŻ TUTAJ: